KONST / Litografier / Färglitografi 9166425
nr 916 6425
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 127/200, signerad -76, bladets mått: 60x50
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:36:53
6/10 20:20:15